Search
Close this search box.

Ankara Belediye Kursları

Kurs Kayıt Tarihleri

Son Kayıt Tarihi 

09.12.2023

Gün
Saat
Dakika
Saniye
Kurs İçerikleri
Resmi Sertifika

Merkezi Eğitim Kurumları olarak kursiyerlerimize E-devlette görünen (e-devlete işli ve e-devlet üzerinden sorgulanabilen) resmi ve geçerli sertifikalar sunuyoruz.

İletişim Formu

Ankara Belediye Kursları

Ankara Belediye Kursları
Ankara Belediye Kursları

Ankara Büyükşehir belediyesi “Belmek” ve diğer belediyelerin’de vermiş olduğu meslek edindirme adı altındaki fakat işleyiş olarak meslek edindirmekten ziyade hobi amacı güden kursların genel ismidir. Kurs mezunlarına verilen sertifikalar bazı özel kurumlar tarafından kabul edilirken, Resmi kurumlar tarafından maalesef kabul görmemektedir. Kurslar ücretsizdir. Bazı mesleklere yönelik olarak verilen kurslar gerçekten kursiyerlerin meslek eğitimleri için önemli yer oynamaktadır. Bu nedenle önemli ve değer verilmesi gereken kurslardır. Milli Eğitim Bakanlığı çerçevesinde kurslar olmadığı için yurtdışı ve KPSS geçerliliği pek fazla bulunmamaktadır. Detaylı bilgi için Belmek’in kendi sitesinden bakabilirsiniz.

Diğer E-Devlet Onaylı Kurslar:

Bu sitede size daha iyi bir deneyim sunabilmek adına, bu sayfayı ziyaretinizle ilgili bilgileri toplamak amaçlı çerezler kullanılmaktadır.