Search
Close this search box.

İnternet Salonu İşletmecileri ve Yöneticileri Uyum Eğitimi Kursu

Kurs Kayıt Tarihleri

Son Kayıt Tarihi 

08.06.2024

Gün
Saat
Dakika
Saniye
Kurs İçerikleri
Resmi Sertifika

Merkezi Eğitim Kurumları olarak kursiyerlerimize E-devlette görünen (e-devlete işli ve e-devlet üzerinden sorgulanabilen) resmi ve geçerli sertifikalar sunuyoruz.

İletişim Formu

İnternet Salonu İşletmecileri Ve Yöneticileri Uyum Eğitimi Kursu

Bilişim Teknolojileri alanı altında yer alan mesleklerde ulusal ve uluslararası düzeyde standartlara uygun, her yaşta ve düzeyde bireye meslekî yeterlikler kazandıracak eğitim ve öğretim olanağı sunulmuştur.  Bu eğitim programı İnternet cafe işletmenlerine ve çalışanlarına  yönelik hazırlanmıştır

 İnternet Salonu İşletmecileri Ve Yöneticileri Uyum Eğitimi programının amacı:

Meslek Elemanı Tanımı; İnternet salonu ve benzeri umuma açık yerlerde internet toplu kullanım sağlayıcılığı hizmeti veren, bununla beraber bilgisayarlarda bilgi ve beceri artırıcı veya zekâ geliştirici nitelikteki oyunların oynatılmasına imkân sağlayan internet toplu kullanım hizmeti sunan kişilerdir.

 İstihdam Alanları

İnternet salonu işletmecileri ve yöneticileri uyum eğitimi programı, ilgili mevzuata uygun olarak açılmış, internet salonu işletmelerinde hizmet veren yönetici ve işletme sahiplerinin bilgi ve deneyimlerini geliştirme yönelik eğitim programıdır.

 İnternet Salonu İşletmecileri Ve Yöneticileri Uyum Eğitimi Programının İçeriği:

  • İnternet salonu işletilmesi uyum eğitimini yapmak

İnternet Salonu İşletmecileri Ve Yöneticileri Uyum Eğitimi Süresi (Saat):

Programın süresi 8 saattir.

İnternet Salonu İşletmecileri Ve Yöneticileri Uyum Eğitimi Kursuna Katılma Koşulları:

  • Okuma yazma bilmek veya ilkokul mezunu olmak.
  • Mesleğin gerektirdiği işleri ve yeterlikleri yapacak bedensel ve fiziksel özelliklere sahip olmak.

İnternet Salonu İşletmecileri Ve Yöneticileri Uyum Sertifikası:

Eğitimin sonucunda uzaktan eğitim sınav sistemimiz tarafından yapılacak olan sertifika sınavına katılan ve kursiyerler 100 puan üzerinden 45 puan ve üzeri puanlar aldığında başarılı olarak sayılır ve hazırlanan sertifikalar Üniversite tarafından onaylandıktan sonra kursiyerlere teslim edilir. Sertifikanın kursiyere teslim tarihi 7 iş gününü aşmamaktadır.

İnternet Salonu İşletmecileri Ve Yöneticileri Uyum Eğitimi sertifikasının geçerliliği:

İnternet Salonu İşletmecileri Ve Yöneticileri Uyum Eğitimi kursu programı sonucunda katılacağınız kurs bitirme sınavı Üniversite’nin resmi sınavı olduğu için tüm Türkiye’de geçerlidir. Özel kurumların ve devlet kurumlarının kabul etmesi zorunludur. Devlet memurluğu alım sınavlarında da geçerlidir.

 Ayrıca yurtdışında geçerliliği bulunmaktadır, kursa kayıt sırasında yurtdışında da kullanmak istediğinizi belirtmeniz durumunda kurumumuz aracılığı ile gerekli tüm işlemleriniz tarafımızdan yapılacaktır.

Diğer E-Devlete İşlenen Kurslar:

You cannot copy content of this page

Bu sitede size daha iyi bir deneyim sunabilmek adına, bu sayfayı ziyaretinizle ilgili bilgileri toplamak amaçlı çerezler kullanılmaktadır.