Search
Close this search box.

GİZLİLİK VE GÜVENLİK BİLDİRİMİ

Son Güncelleme Tarihi: 11.01.2023

Gizlilik Bildirimi

Aşağıdaki maddelerde sitemizde toplanan müşteri bilgilerinin neler olduğu, hangi amaçlar için toplandığı, hangi şekillerde kullanıldığı, bu bilgileri nasıl değiştirebileceğiniz, sizinle yapılan iletişim konusundaki tercihleriniz gibi konularda bilgi verilmiştir. Bu siteye erişiminiz bu gizlilik bildiriminde tanımlanan, bilgi toplama ve kullanma uygulamalarını kabul ediyor olduğunuzu gösterir.

Kişisel Bilgilerinizin Toplanması ve Kullanımı

Sitede toplanan kişisel bilgiler, siparişlerin tamamlanması ve ilgili iletişimin sağlanması, ürünler, servisler, kampanyalar ve promosyonlarla ilgili bilgi vermek (Haftalık E-Bültenler), müşterilerimizin alışveriş tercihlerini daha iyi anlamak, trend ve istatistiksel analizler yapmak, sitenin güvenliğinin güçlendirilmesi için kullanılır. MERKEZİ EĞİTİM bu kullanımları desteklemek üzere, müşterilerine daha etkili hizmet sunmak, siteyi ve diğer ilgili ürünlerini veya hizmetlerini iyileştirmek ve aynı bilgileri tekrar tekrar girme gereğini ortadan kaldırarak sitenin kullanımını daha kolay hale getirmek veya siteyi özel tercihlerinize ve ilgi alanlarınıza göre özelleştirmek için kişisel bilgileri kullanabilir.

MERKEZİ EĞİTİM kişisel bilgilerinizi yasal bir zorunluluk olarak istendiğinde veya (a) yasal gereklere uygun hareket etmek veya MERKEZİ EĞİTİM ya da siteye tebliğ edilen yasal işlemlere uymak; (b) MERKEZİ EĞİTİM haklarını ve mülkiyetini korumak ve savunmak; (c) MERKEZİ EĞİTİM çalışanlarının veya aracılarının, MERKEZİ EĞİTİM hizmetini kullananların veya kamu güvenliği açısından acil durumlarda harekete geçmek için gerekli olduğuna iyi niyetle kanaat getirdiği hallerde açıklayabilir, ilgili devlet mercileri ile paylaşabilir. Bu durumların dışında, bilgileriniz herhangi bir şekilde 3. kişi ve tüzel kişilerle paylaşılmaz.

Kişisel Bilgilerinizin Güvenliği

MERKEZİ EĞİTİM müşterilerinin bilgilerinin güvenliğini korumayı ilke edinerek, bunu sağlamak adına en ileri teknoloji ile çalışmaktadır. Güvenliği sağlamak amacıyla güvenli ortamlarda elektronik, fiziksel ve yöntemsel önlemler alınmıştır. Sağladığınız bilgileri kontrol altındaki tesislerde bulunan ve sınırlı erişimi olan bilgisayar sunucularında depolarız. Ayrıca Kredi kartı bilgilerinizi herhangi bir şekilde istemeyiz.

Bu Gizlilik Bildiriminde Yapılabilecek Değişiklikler

Bu gizlilik bildirimini zaman zaman güncelleştirebiliriz. Bunu yaparken gizlilik bildiriminin üst bölümünde yer alan “Son Güncelleme Tarihi” kısmını da değiştiririz. Topladığımız kişisel bilgileri korumak için hangi yöntemlerden yararlandığımız konusunda bilgi sahibi olmak için bu gizlilik bildirimini düzenli aralıklarla gözden geçirmenizi öneririz. Hizmeti sürekli şekilde kullanmanız bu gizlilik bildirimini ve yapılabilecek güncelleştirmeleri kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Güvenlik Bildirimi

MERKEZİ EĞİTİM erişim şifresi istememektedir.

e-bülten gönderimlerini durdurmak isterseniz, dilediğiniz zaman gönderdiğimiz bültenlerin alt kısmında bulunan “Bülten listemizden çıkmak için tıklayınız” linkine tıklayarak e-bülten üyeliğinden tek tıkla, kolayca çıkabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

Hafta içi her gün 10.00 – 19.30 saatleri arasında 0 312 432 0 332 numaralı telefondan ve info@kurssertifikasi.com adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

MERKEZİ UZAKTAN EĞİTİM KURSLARI YAZ. TAS. BİL. TEK. REK. ve ORG. DAN. HİZ. TİC. LTD. ŞTİ.

Adres: Ankara Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi, Bahçelievler Mahallesi 319. Cadde No:35 E Blok Alt Zemin Kat İç Kapı No: B25/E 06830, Gölbaşı/ANKARA

You cannot copy content of this page

Bu sitede size daha iyi bir deneyim sunabilmek adına, bu sayfayı ziyaretinizle ilgili bilgileri toplamak amaçlı çerezler kullanılmaktadır.