Search
Close this search box.

Ankara Emlak Kursları

Kurs Kayıt Tarihleri

Son Kayıt Tarihi 

22.06.2024

Gün
Saat
Dakika
Saniye
Kurs İçerikleri
Resmi Sertifika

Merkezi Eğitim Kurumları olarak kursiyerlerimize E-devlette görünen (e-devlete işli ve e-devlet üzerinden sorgulanabilen) resmi ve geçerli sertifikalar sunuyoruz.

İletişim Formu

Ankara Emlak Kursları

Ankara Emlak Kursu
Ankara Emlak Kursları

Emlak kursları 3 seviye halinde emlakçılık eğitimi veren kurslardır, amaçları emlak sektöründe çalışan ve/veya çalışmak isteyen kursiyerlere yönelik olarak verilen eğitimler kursun seviyesine göre belirlenmektedir. Yalnızca Ankara’daki kursiyerlere değil Ankara civarındaki il ve ilçelere yönelik olarak da eğitim düzenlenmektedir. Unutulmamalıdır ki Emlak sektörüyle ilgilenmek isteyen insanların bu kursu alması zorunludur. (İşyeri açmak için) Gittiğiniz kurumun M.E.B.’e bağlı olması gerektiğini, aksi taktirde verilen sertifikaların geçersiz olacağını unutmayın. Meslek odaları, dernekler, vb. kurumların vermiş olduğu sertifikalarda MEB onayının olup olmadığını, sertifikanın üzerinde bulunması gereken soğuk mühür ve İlçe ve/veya İl Milli Eğitim Müdürlüklerinin mührü’nün olup olmadığını kendiniz inceleyebilirsiniz. Soğuk mühür ve Milli eğitim mührü’nün ikisi birden sertifikada olmalıdır.

  • Temel Emlakçılık
  • Emlak Danışmanlığı
  • Mortgage Brokerliği

olmak üzere 3 aşamadan oluşmaktadır.

Temel emlakçılık 100 saat, Emlak danışmanlığı 160 saat Mortgage Brokerliği 180 saat olarak MEB (Milli Eğitim Bakanlığı) tarafından belirlenmiştir.

Diğer E-Devlete İşlenen Kurslar:

You cannot copy content of this page

Bu sitede size daha iyi bir deneyim sunabilmek adına, bu sayfayı ziyaretinizle ilgili bilgileri toplamak amaçlı çerezler kullanılmaktadır.